Impressum

Gemeindeverwaltung Ralbitz-Rosenthal
Am Marienbrunnen 8
01920 Ralbitz-Rosenthal

Telefon: +49 35796 96832
Fax: +49 35796 96833

E-Mail: gemeinde@ralbitz-rosenthal.de
Internet: www.pilgrimage-centres.eu

Odpowiedzialny za treść zgodnie z § 5 Ustawy o telemediach: burmistrz Hubertus Rietscher


Informacje dotyczące odpowiedzialności i ochrona danych osobowych

Dokładamy wszelkich starań, aby treści zamieszczane na stronie internetowej były aktualne, kompletne i dokładne. Nie możemy jednak przejąć odpowiedzialności za aktualność, poprawność i kompletność informacji. Jednocześnie nie możemy dać gwarancji ciągłego, niezakłóconego dostępu do treści. Mimo starannej kontroli nie ponosimy odpowiedzialności za treści linków zewnętrznych. Za treści zamieszczone na stronach zewnętrznych odpowiedzialność ponoszą ich administratorzy. Po kliknięciu na link zewnętrzny opuszczacie Państwo naszą stronę i nasz zakres odpowiedzialności. Wszystkie osoby wymienione na tej stronie nie wyrażają zgody na jakiekolwiek komercyjne przetwarzanie i przekazywanie swoich danych (§ 28 Federalnej ustawy o ochronie danych osobowych).

Deklaracja dotycząca ochrony danych osobowych obowiązuje wyłącznie na udostępnionej przez nas stronie. Nie dotyczy stron internetowych osób trzecich, na które przekierowują linki. Dane osobowe gromadzimy i wykorzystujemy wyłącznie w ramach uregulowań prawnych Niemieckiej ustawy o ochronie danych osobowych. Żadne dane osobowe nie będą gromadzone, dopóki nie zostaną one dobrowolnie podane w celu korzystania z opisanych na stronie świadczeń, w szczególności dotyczy to danych podawanych przy wypełnianiu formularza kontaktowego. Udostępnione przed Państwa dane osobowe nie będą przekazywane osobom trzecim bez wyraźnego wyrażenia na to zgody. W każdym momencie macie Państwo prawo wglądu do zapisanych danych lub do zlecenia ich usunięcia. Jeżeli chcecie Państwo przejrzeć, skorygować lub usunąć podane przez Państwa dane, prosimy o kontakt.

Ta strona internetowa chroniona jest przez Copyright, prawo do własności intelektualnej i wszystkie inne odpowiednie ustawy. Publikowana przez nas strona może być powielana tylko na pojedynczym komputerze i/lub poprzez jednokrotne wydrukowanie w celach prywatnych lub wewnętrznych celach służbowych. Bez naszej wcześniejszej pisemnej zgody strona nie może być w żaden inny sposób powielana, przenoszona czy udostępniania w sieci. Wszelkie prawa zastrzeżone.